کسب ششمین تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده

روابط عمومی طرفه نگار – گروه شرکت های طرفه نگار به عنوان تنها مجموعه در صنعت نرم افزار کشور موفق به دريافت لوح و تنديس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به عنوان عالی ترین سطح افتخار ملی در ششمین سال متوالی گردید.

این همایش ملی ، باحضور وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت  جناب آقای مهندس نعمت زاده در سالن همایش های صداوسیما برگزار شد.هدف از برگزاری این برنامه افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان ، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاهای تولید  داخلی و ارائه دهندگان خدمات به مصرف کنندگان  می باشد .افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی ، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه ، تحویل به موقع و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان ملی استاندارد از دیگر اهداف این همایش است.

در اين همایش  با شکوه  از گروه شركت هاي طرفه نگار به عنوان تنها سازمان فعال در حوزه تولید ، فروش وارائه خدمات پس از فروش  نرم افزار ، براي ششمین  سال پياپي تقدير شد. جناب آقای مهندس شهرام شکوری  مدیرعامل گروه شرکت های طرفه نگار مفتخر به دريافت لوح و تنديس طلایی رعايت حقوق مصرف كنندگان  از وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت گرديد.

شایان ذکر است گروه شرکت های طرفه نگار به عنوان  بزرگترین خانواده نرم افزاری کشور و سازمانی پیشرو در رعایت حقوق مصرف کنندگان  و پایبند به اصول  مشتری مداری از سال 1387 تا کنون هرساله مفتخر به دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان گردیده است.

hemayat6