دریافت تقدیرنامه از اتاق اصناف بعنوان عضو نمونه اتحادیه الکترونیک و کامپیوتر

در همایشی که به اهتمام بسیج اصناف برگزار شد ایران انفورماتیک پایا بعنوان عضو نمونه اتحادیه الکترونیک ، کامپیوتر و اطلاع رسانی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت .

آیین گرامیداشت هفته بسیج به همت اتاق اصناف مرکز استان البرز ،بسیج اصناف استان و مجمع خیرین اصناف با حضور هیات مدیره اتحادیه های صنفی ،فرماندهان پایگاه های بسیج اصناف وکارکنان اتاق اصناف واتحادیه های صنفی ،سه شنبه نهم مهرماه سال جاری برگزار شد .
درآغازاین مراسم جناب آقای حمید کریمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز ضمن تبریک این ایام به تمامی بسیجیان درسخنانی گفت: مناسبت هایی از این دست فرصت بسیار مناسبی را در اختیار ما قرار می دهد تا با مروری بر وقایع و رویداد های گذشته ، تفکر بسیجی و تلاش مضاعف را در ذهن خود تقویت کنیم و با الهام از همین تفکر مقدس در راه آبادانی کشور و خدمت به مردم عزیز کشورمان گام برداریم .
وی افزود : تعامل و پیوند صمیمانه میان اصناف و بسیج همواره، منشاء خیر، تحولات سازنده و ثمربخش در اجتماع بوده است و اصناف همواره در تلاش هستند تا از این فضای بوجود آمده ، در جهت اهداف مشترک و انجام مسئولیت های محوله به نحو شایسته ای استفاده کنند .
کریمی خاطر نشان کرد : امروز وظیفه فرد فرد ماست که با انجام دقیق وظایف ،نقش و جایگاه خود را بعنوان یک تشکل خدمت رسان به خوبی انجام دهیم و احساس رضایتمندی از اصناف را بین افکار عمومی بوجود آوریم .
در ادامه این مراسم علیزاده فرمانده بسیج اصناف استان نیز در سخنان گفت : با کمک و همراهی مجموعه اصناف کرج می توانیم ،فرهنگ های ارزشمند و اصیل بازار را احیاء کنیم و از گسترش رفتارهای اشتباه و فرهنگ مصرف گرایی در جامعه جلوگیری کنیم .


این مراسم با بخش های دیگری شامل تجلیل از کارکنان اتاق اصناف ،تجلیل از بسیجیان نمونه پایگاه های بسیج اصناف ،تقدیر از پیشکسوتان صنفی ،اجرای نمایش نامه با موضوع حمایت از تولیدات داخلی ادامه یافت .


جناب آقای بهروز حصاری نائب رئیس اتاق اصناف نیز در بخش کوتاهی از این مراسم ،با اشاره به شهادت مظلومانه محسن حججی ،ادامه دادن راه شهداء و پاسداری از ارزشهای اسلامی را یکی از وظایف مهم بازاریان عنوان کرد و افزود : امنیت ،عزت و سربلندی امروز ایران مدیون خون های پاک ریخته شده جوانان دلاور این مرز و بوم است . و هر فرد بایستی در سنگر خودش از این ارزشها دفاع کند .